Anasayfa / GÜZELLİK & BAKIM / Yüzü Aydınlık Gösteren Makyaj Ürünleri nelerdir

Yüzü Aydınlık Gösteren Makyaj Ürünleri nelerdir

10Aydınlık canlı bir makyaj istiyorsanız yapmanız gereken şey beyaz renk makyaj ürünlerini kullanmak olmalıdır.Yüzü aydınlık gösteren makyaj ürünleri nelerdir sizlerle paylaşacağız.Bu makyaj ürünleri aynı zamanda yüze derinli katarak makyajı daha da güzel gösterir.İşte aydınlık makyaj yapımı için makyaj ürünleri…

Beyaz göz farı: Makyaja aydınlık bir görünüm veren makyaj ürünlerinin başında beyaz far gelir.Ayrıca göz kapağının en üst noktasına ve gözlerin iç köşelerine sürülen beyaz far daha sade ve güzel bir görünüm verir.Ayrıca gözlerinizi daha büyük göstermek içinde beyaz göz farı en ideal makyaj ürünüdür.Beyaz göz farı için ideal olan en iyi ürünlerden biri sugabrildir.

Beyaz pudra: Yanaklarda aydınlık bir görüntü vermek ve yan kısımlara derinlik kazandırmak için beyaz pudra kullanmalısınız.Yanaklara ışıltı veren ışıltılı beyaz pudralar da mevcuttur ama mat beyaz pudralar daha sade ve aydınlık görünür.Özellikle Illamasqua pudrasını öneririz.

Aydınlık gösteren Lipstick : Makyajda dudakları aydınlık göstermekte makyajın en önemli unsurlarından biridir.Yağlı yapılı maskaralar ile sürülen ürünler dudakları besleyip güçlendirir.Size önerimiz YSL maskara dudak lipstickdir.

Beyaz eyeliner: Aydınlık görünüm veren beyaz eyelineri göz kaş ve dudaklara uygulayabilirsiniz.Rujunuzun daha ön plana çıkması için dudakların üst çizgisinin olduğu bölüme uygulayabilirsiniz.Yüzü aydınlık gösteren makyaj ürünleri ile yüzünüz daha canlı görülür.

Check Also

Saç Bakımında Argan Yağı

Saç Bakımında Argan Yağı Argan ağacı meyvesi çekirdeklerinin ezilmesiyle elde edilen argan yağı yüzyıllardır özellikle ...