Anasayfa / MAGAZİN / TV 8’deki Bu Tarz Benim’in ismi değişti !

TV 8’deki Bu Tarz Benim’in ismi değişti !

tv-8-deki-bu-tarz-benim-in-ismi-degisti--5294374 TV8, Show Tv, Bu Tarz benim, Bu benim stilim, TV8,bugün,Yarışma,Show TV,Acun IlıcalıTV 8’deki Bu Tarz Benim’in ismi değişti !
TV8 ve Show Tv arasında Bu Tarz Benim savaşı vardı. mahkemelik olan Bu Tarz Benim savaşında kanallar mahkemenin kararlarını uygulamaya başladılar. TV8, mahkeme kararı doğrultusunda ‘ Bu Tarz Benim’ olan programının ismini ‘Bu Benim Stilim’ olarak değiştirdi.

TV 8’deki Bu Tarz Benim’in adı artık “Bu Benim Stilim” olacak. Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Yarışma formatı iki kanalın arasını açtı. Konuyla ilgili bugün yapılan basın açıklamasında ilgiyle izlenen yarışma formatının yeni isminin “Bu Benim Stilim” olacağı belirtildi.

Açıklamada “Seyircisinden her zaman yoğun ilgi gören formatımız TV8’de İşte Benim Stilim adıyla devam edecektir” ifadesi kullanıldı.
İşte o açıklama:

SHOW TV’YE YAKIŞMIYOR
Show TV’ye karşı açmış olduğumuz tedbir davası sonucu, 4. Fikri ve Sinai Haklar Mahkemesi Bu Tarz Benim formatının tüm haklarının bizde olduğunu tescil etmiş, formatın Joker Yapım ve Show TV tarafından yayın ve yapımının tedbiren önlenmesine karar vermiştir.

Buna rağmen Show TV’de dün formatımız kullanılarak yayın yapılmış, izleyici ve Türk hukuku küçük değişiklikler yapılarak, yanıltılmaya çalışılmıştır.

Formatımızı kullanması yasak olan Joker Yapım ve Show TV’yi hiçbir etik kural ve davranışla bağdaşmayan bu yayın anlayışından vazgeçmeye çağırıyor, hakkımızı sonuna kadar arayacağımızı kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.

Seyircisinden her zaman yoğun ilgi gören formatımız TV8’de İşte Benim Stilim adıyla devam edecektir.

Check Also

Hande ERÇEL kimdir ?

Hande Erçel 1993 tarihinde Balıkesir’in güzel yerlerinden biri olan Bandırma’da dünyaya gelmiştir. Doğma büyüme Balıkesirli ...