Perşembe , 14 Aralık 2017
bu-tarz-benim-yarismacisina-ahlaksiz-teklif

Tuğçe Ergişi: Çirkin Teklifler Aldım

bu-tarz-benim-yarismacisina-ahlaksiz-teklifTuğçe Ergişi: Çirkin Teklifler Aldım

‘Bu Tarz Benim’ yarışmacılarından Tuğçe Ergişi, konuk olduğu programda “Çirkin teklifler aldım” dedi.

Bu Tarz Benim yarışmasının en çok konuşulan yarışmacılarından olan Tuğçe Ergişi, Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programına konuk oldu.

“ÇİRKİN TEKLİFLER ALDIM”

“Geçmişte Şapka da sattım, modellik de yaptım” diyen Tuğçe Ergişi, çirkin teklifler alıp almadığı sorusuna ise “Her genç kız gibi ben de çirkin teklifler aldım” yanıtını verdi.

“YARIŞMADAN SONRA SIFIR BEDEN OLDUM”

Yarışmadaki birçok arkadaşıyla şimdilerde görüşmediğini belirten Ergişi, açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi: “Bazı insanların gerçek yüzleri şimdi ortaya çıktı. Yarışmada görüştüğüm birçok isimle şimdi görüşmüyorum. Kendimi kaybettiğim noktalar oldu. Bitsin artık, dedim, ne olursa olsun ama bitsin.Yarışmadan sonra sıfır bedene düştüm.

“NUR BOZAR’DAN DAHA İYİYDİM”

Nur Bozar rakip göreceğim en son insandı. Tarz olarak iyi değildi, ben ondan çok daha iyiydim. Arkadaş popüler olmak için, gündeme gelmek için böyle şeyler söyledi.

“BABAMLA 4 YILDIR KONUŞMUYORDUK”

Üstüme o kadar geliyorlar ki. ‘Sürekli ağlıyorsun, zırlıyorsun’ diyorlar, Ben anneme çok düşkünüm. Annemin bir rahatsızlığı var ve o yüzden annemin üzerine çok düşüyorum. Babamla ise iki hafta önce ilk kez kahvaltı yaptık. 4 yıldır konuşmuyorduk. Yarışmadan sonra ise, 4 yıl sonra ilk kez konuştuk.”

İlginizi Çekebilir

Kalp atışını hissettiren yüzük

Yok Artık! Sevdiğinizin Kalp Atışını Hissettiren Yüzük

Nerede olursanız olun sevdiğinizin kalp atışını hissettiren yüzük HBRing, aşkını “Seni seviyorum” demekten daha yoğun ...

Marilyn-Monroe

Kadınlar Hakkında Ünlüler Tarafından Söylenen 25 Cümle

1. “Kadınlar ile ilgili yapılabilecek üç şey vardır. Onu sevebilir, onun için acı çekebilir ya da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>