Çarşamba , Mart 20 2019
Anasayfa / GÜZELLİK & BAKIM / Cilt Bakımı / Serenay Sarıkaya Güzellik Sırları

Serenay Sarıkaya Güzellik Sırları

serenaySERENAY SARIKAYA GÜZELLIK İPUÇLARI
Ekranların aranan yüzlerinden ünlü ve güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın güzellik sırları var sırada.Vücudu saçları ve doğal makyajıyla bir çok bayanın gözdesi olan Serenay Sarıkaya’nın güzellik tüyolarına göz atalım.

Fit bir vücuda sahip olan Sarıkaya formda kalmanın çözümünü sıcak yoga’da buldu.Vücudundaki toksinleri yoga ile atan güzel oyuncu aynı zamanda kilosunu da bu şekilde muhafaza ediyor.Sıcak yoga 40 derece kadar ısıtılan bir oada 26 seri yoga hareketinin yapılmasıyla ortaya çıkan bir spordur.Ayrıca Serenay Sarıkaya dengeli beslenerek yediklerine dikkat ediyor ve yürüyüşlerine de aksatmadan devam ediyor.

Saçlarının güzelliğini ise Sarıkaya badem yağı,zeytinyağı ve yumurtayı karıştırarak elde ettiği doğal maskeye borçlu.Bu sayede saçları her zaman ışıl ışıl görülüyor.Ayrıca bu maske saçların yıpranmasını da önlüyor.

Cildine her zaman düzenli olarak nemlendirici uyguladığını söyleyen Sarıkaya aynı zamanda hiç bir zaman makyajını temizlemeden uyumuyor. Serenay Sarıkayanın makyajının çok doğal ve hafif olduğunu görüyoruz .Normal hayatında çok fazla makyaj yapmayan ünlü güzel profesyonel cilt bakımı da yaptırıyor.Sade ve doğal güzelliğin adı olan Serenay Sarıkaya güzellik önerileri ile sizde hem doğal hem de sağlıklı bir cilde ve saçlara sahip olabilirsiniz.

 

Check Also

Papatya Çayı : Sakinleştirici ve Doğal Antibiyotik

    Hem hafifliği, hemde hoş kokusuyla sinir sistemine iyi gelen papatya çayı, tüketen kişiyi ...