boyali_sac_2

Saçınızı Boyamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

boyali_sac_2Saçınızı Boyamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Saçınızı kendi kendinize boyamanız biraz riskli olabilir.  Bu yüzden sizlerle evde mükemmel tonu yakalayabilmeniz için ünlülerin saç stilistlerinden öneriler almaya ne dersiniz?

Kendi doğal saç renginiz saçınızı bilmeniz boyamak istediğiniz renge karar vermekte en önemli etken. Sıcak tonlu saç renginiz varsa daha soğuk renkler seçebilirsiniz. . . 

Eğer kendi renginizden üç ton daha açık ya da üç ton daha koyu gibi radikal bir değişiklik yapmak istiyorsanız, ilk önce  istediğiniz renkte bir peruğu denemenizi tavsiye ederim. Rengin size uygun olup olmadığını anlamak için en hızlı ve acısız yol.

Saçınızın boyuna ve kalınlığına bağlı olarak, ihtiyacınız olandan birkaç kutu fazla boya almayı tavsiye ederim. Eğer uzun saçlı biri iseniz  tam bir renklendirme için iki kutudan fazla boyaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Yolun yarısında boyanızın bitmesindense fazla boyaya sahip olmaktan zarar gelmez. :)

İlginizi Çekebilir

sac2

Yeşil Çayla Saçları Güçlendir

Yeşil Çayla Saçları Güçlendir Yeşil çay çok sayıda şampuan ve saç kreminde kullanılan panthenol bakımından ...

kellik

Erkeklerin “baş” belası kellik!

Erkeklerin “baş” belası kellik!    Genellikle azalan testesteron hormonuna bağlanan kelliğin bir sebebi daha ortaya çıkarıldı. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>