Cumartesi , Ekim 20 2018
Anasayfa / MAGAZİN / Nazlı Çelik ile Beşiktaş’ın Eski Başkanı Serdar Bilgili Evlendi

Nazlı Çelik ile Beşiktaş’ın Eski Başkanı Serdar Bilgili Evlendi

nazli-celik-ile-besiktas-in-eski-baskani-serdar-6974395_9821_m

13 Şubat’ta Bilgili’nin 20 milyon dolarlık özel jetiyle Madrid’e giden Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde dünya evine girdi.

Geçtiğimiz yılın sonunda aşk yaşadıkları ortaya çıkan haber spikeri Nazlı Çelik ile Beşiktaş’ın eski başkanı  Serdar Bilgili muradına erdi ve evlendi.

EN ÖZEL GÜNDE MADRID’DE EVLENDİLER

Davetlileri de özel jet uçaklarıyla götüren ve sürpriz bir şekilde evlenerek herkesi şaşırtan Serdar Bilgili ve eşi Nazlı Çelik, verdikleri pozda oldukça mutlu görünüyorlardı. Çift, evlenmek için yılın en romantik gününü tercih etti. Nikâh,14 şubat Sevgililer Günü’nde İspanya’nın başkenti Madrid’de kıyıldı. Merasime yalnızca Çelik ve Bilgili aileleri katıldı.

 

2 AY ÖNCE BAŞLAMIŞTI

Düğünde sadece Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik ‘in aile bireyleri hazır bulundu. Daha önce iki kez evlenen ve ayrılan Serdar Bilgili ile başından bir evlilik geçen Nazlı Çelik, 2 ay önce başlayan birlikteliklerini kısa bir sürede nikah masasına taşıdılar.

Check Also

Hande ERÇEL kimdir ?

Hande Erçel 1993 tarihinde Balıkesir’in güzel yerlerinden biri olan Bandırma’da dünyaya gelmiştir. Doğma büyüme Balıkesirli ...