Pazartesi , Ekim 22 2018
Anasayfa / MODA / Modacılar genç yetenekler için bir araya geldi

Modacılar genç yetenekler için bir araya geldi

1 Modacılar genç yetenekler için bir araya geldi

Öğrencilerin yıl içindeki çalışmalarının bir özeti niteliğinde olan ve gelenekselleşen Kariyer Fashion Show, Moda duayenlerinin, iş ve cemiyet dünyasının seçkin konuklarının katılımı ile gerçekleşti. Gecede açılış konuşmasını defilenin moda direktörü ve onur konuğu olan Özlem Süer yaparken, koreografisi Yasin Soy imzası taşıyan defile davetlilerden beğeni topladı.

Ünlü modeller, model çizimleri başta olmak üzere öğrenciler tarafından hazırlanan tüm kıyafetleri podyumda taşırken onların verdikleri bu ilk sınavda heyecanlarına ortak oldu. Geleceğin Moda Tasarımcıları defilenin ardından podyuma çıkarak kep attı.

1989 yılından itibaren moda ve güzellik sektörüne ilişkin 11 farklı branşta 35 binden fazla profesyoneller yetiştiren Kariyer Eğitim Kurumları, Türkiye’de İlk ‘Moda Tasarımı’ Eğitimini veren özel eğitim kurumu olmanın haklı gururunu yaşıyor.

modaEv sahipliğini yaptığı muhteşem geceyle ilgili olarak kurumun Genel Koordinatörü Serkan Selamet ; ‘Her zaman moda ve güzelliğin bir arada en iyi şekilde var olduğuna inanıyoruz. Bunun en iyi örneği, Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcıları ve modellerini bir araya getirerek kendilerini anlatan defilelerdir. Kariyer Eğitim Kurumları olarak, moda alanında uzman isimlerle yaptığımız işbirlikleri sayesinde daha güzel ve çığır açan görünümler sağlıyoruz. Misafirlerimizin öğrencilerimizin mezuniyet defilesini hayranlıkla izlediklerine şahit oldum, bizler üzerinde aylardır çalışmaktan büyük zevk duyduk. Tasarımlar moda öğrencilerimiz tarafından hazırlanırken, saç ve makyajlar Güzellik bölümü öğrencilerimiz tarafından yapıldı. İki dev sektörün buluşma noktası olarak ülkemize genç yetenekler kazandırmaya devam edeceğiz.’

 

Check Also

Rusya’nın en güzel kızı seçildi

Rusya’nın en güzel kızı seçildi Rusya’da yapılan güzellik yarışmasında 50 aday arasından en güzeli Sofia ...