Anasayfa / MAGAZİN / Çağla Şikel ve Emre Altuğ boşanıyor

Çağla Şikel ve Emre Altuğ boşanıyor

cagla-sikel-ve-emre-altug-bosaniyorÇağla Şikel ve Emre Altuğ boşanıyor

Haklarında defalarca boşanma iddiaları ortaya atılan ünlü çift Çağla Şıkel ve Emre Altuğ’dan bu kez üzücü haber geldi. Çift, avukatları aracılığıyla açıklama yaptı.
‘Söylemezsem Olmaz’ magazin programında dillendirilen sürpriz iddia daha önce de defalarca haklarında ayrılık haberleri çıkartılan Çağla Şıkel ve Emre Altuğ’un yeniden ayrılacağı şeklindeydi. İddia öğle saatlerinde çiftin avukatı tarafından yapılan bir açıklamayla doğrulandı. İşte ünlü çiftin boşanma açıklamasını yapan Avukat Esennur Ezgi’nin yaptığı o açıklama:

ANLAŞARAK AYRILIYORUZ

“Üzülerek belirtiyoruz ki, 7 yıllık süren evliliğimizin yol ayrımına girdik. Biz büyük bir aşkla ve tarifi mümkün olmayan bir sevgiyle evlliğimizi devam ettirdik ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdik.

Bundan sonraki hayatımızda da her zaman birbirimize minnettarız. Bu ayrılığımızda herhangi bir üçüncü kişinin ilgi ve alakası söz konusu değildir.”

Check Also

Hande ERÇEL kimdir ?

Hande Erçel 1993 tarihinde Balıkesir’in güzel yerlerinden biri olan Bandırma’da dünyaya gelmiştir. Doğma büyüme Balıkesirli ...