Perşembe , 14 Aralık 2017
burcu-esmersoy

Burcu Esmersoy Makyajı Nasıl Olur?

burcuBurcu Esmersoy Makyajı Nasıl Olur?

Güzel sunucuya koyu göz makyajı dışında soft göz makyajlarında far rengi olarak genelde sedefli toprak tonlar uygulanıyor.

Hafif gölge gibi uygulanan, bronz kahve tonuna, göz kapağının iç kısımlarına doğru kahvenin açık tonlarını uygulanarak, gözdeki gölge kısmının belirgin olması sağlanıyor.

Burcu Esmersoy’un en çok tercih ettiği göz pınarlarına doğru inen beyaz sedefli aydınlık far rengi. Mavi gözlü kadınlar bu uygulamayı rahatlıkla yapabilir. Bu işlem renkli gözleri daha bir belirgin ediyor.
Göz içine siyah eyeliner uygulanılıyor. Krem rengi ya da beyaz göz kalemiyle göz içine sürüldüğünde Esmersoy’un gözleri büyüyor artık bu puf noktayı herkes biliyor.
Burcu Esmersoy takma kirpik tercih etmiyor. İki kat maskara uygulamasıyla hacimli ve göz alıcı kirpiklere kavuşuyor.

Burcu Esmersoy‘a neredeyse hiç fondöten kullanmıyor! Leke gibi sorunları olmadığından kapatıcı ürünler kullanmaya gerek yok. Burcu Esmersoy cildini daima temiz tutar.
Mac Face and Body fondöten kullanılan Burcu Esmersoy’a, yüz gölgelemesi denen highlight uygulamasını en ince detayına kadar yapılıyor. Elmacık kemikleri koyu, şakak kısımları koyu, burun kenarları koyu bir gölgeleme uygulanır. Bu uygulanan işlemlerin ardından transparan pudra ile hem bazı sabitleştirir hem de yapılan yüz gölgelendirme softlaştırılır.

Doğal tonları tercih eden Burcu Esmersoy’a genelde açık ton rujlar uygulanılıyor. Dudak kalemiyle conture çekip kalemle dudak içinin ortası hariç her kısmını boyandıktan sonra  Ruj’la dudak makyajı tamamlıyor.

İlginizi Çekebilir

sac2

Yeşil Çayla Saçları Güçlendir

Yeşil Çayla Saçları Güçlendir Yeşil çay çok sayıda şampuan ve saç kreminde kullanılan panthenol bakımından ...

kellik

Erkeklerin “baş” belası kellik!

Erkeklerin “baş” belası kellik!    Genellikle azalan testesteron hormonuna bağlanan kelliğin bir sebebi daha ortaya çıkarıldı. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>