Anasayfa / MODA / Basenlerinizi saklamanın püf noktaları

Basenlerinizi saklamanın püf noktaları

modaBasenlerinizi saklamanın püf noktaları
Basen ve kalçalarınızın genişliğinden şikayetçiyseniz, doğru şekilde giyinerek bu bölgeleri kamufle edebilmeniz artık mümkün…

2014 mini etek kombinleri Vücudunuzun üst tarafını vurgulayın Alt bedeninizin kalın olduğunu düşünüyorsanız, yapacağınız en akıllıca hareket dikkatleri bedeninizin üst kısmına çekmektir. Vücudunuzun üst kısmında kullanacağınız açık renkler, desenler, parlak kumaşlar, büyük kolyeler dikkati alt bölgeden uzaklaştırıp üst kısmınıza çeker.
A kesim etek giyin Etek giyerek basenlerinizi ortaya çıkaracağını düşünebilirsiniz, ama bu A kesim etekler için geçerli değil. A kesim etekler alt bölgenizdeki fazlalıkları saklar. Tabi koyu renklerden şaşmamaya dikkat edin.
Kemer kullanın Düz mantıkla vücudunuzun ince yerlerine dikkat çekmeniz gerekiyor. Eğer ince bir beliniz varsa, dikkat çekici bir kemer kullanarak bakışları belinize yöneltebilirsiniz.

Koyu renkli pantolon ve etek giyin Başta bahsettiğim gibi nasıl üst tarafta göz alıcı parçalar ve aksesuarlar kullanıyorsak, tersini de alt bedenimiz için düşünmemiz gerekiyor. Koyu renk deyince ille siyaha endekslenmenin bir anlamı yok; lacivert, koyu gri ve koyu kahve gibi renkleri de rahatlıkla giyebilirsiniz.
Flare ve bol paça pantolonlar giyin Skinny Jean trendi ortalığı kasıp kavurabilir ancak sizin için en kullanışlı pantolonunun Flare kesimli ve bol paçalı pantolonlar olduğunu bilmelisiniz. Özellikle Flare Jean’ler dikkati paçalara çeker ve basen bölgeniz göze batmaz. Bol paçalı pantolonlar da basen bölgesinin daha dar gözükmesini sağlar. Tabi ki koyu renk kuralını unutmayın…
Uzun görünmeye çalışın Uzun görünmek aynı zamanda zayıf görünmek demek. “Nasıl daha uzun görünebilirim?” derseniz daha önce sizlerle paylaştığım “Daha uzun görünmenin yolları” başlıklı yazıya bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Check Also

Rusya’nın en güzel kızı seçildi

Rusya’nın en güzel kızı seçildi Rusya’da yapılan güzellik yarışmasında 50 aday arasından en güzeli Sofia ...