kayahan

Kayahan ve Nilüfer aynı sahnede

kayahanTelif hakları nedeniyle 14 yıldır dargın olan Türk müziğinin iki usta ismi Kayahan ve Nilüfer, aynı sahneyi paylaştı. Kanser tedavisi gören Kayahan’ın hayranlarından helallik istemesi ise herkesi duygulandırdı.
Telif hakları nedeniyle 14 yıldır dargın olan Türk müziğinin iki usta ismi Kayahan ve Nilüfer, aynı sahneyi paylaştı. Kanser tedavisi gören Kayahan’ın hayranlarından helallik istemesi ise herkesi duygulandırdı.

14 yıl sonra barıştılar

Beşiktaş Belediyesi yıllardır küs olan iki usta ismi, Kayahan ve Nilüfer’i Sevgililer Günü’nde aynı sahnede buluşturdu. Eski dostlar sahnede ‘Gözlerinin Hapsindeyim’ adlı şarkıyı seslendirdi. 14 Şubat Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında  Kayahan ve Nilüfer yıllar sonra aynı sahnede bir araya geldi. Barbaros Meydanı’nda gerçekleşen konserde kalp şeklinde kurulan sahnede ilk önce Nilüfer sevilen şarkılarını seslendirdi. Ardından sahneye Kayahan’ın eşi İpek Açar çıktı. Kayahan bestesi olan ‘Sevgiliye’ şarkısını Berk Gürman eşliğinde ilk kez müzikseverlerle buluşturan Açar, müzikseverin büyük beğenisini topladı.

‘Seninle her şeye varım’

Uzun zaman sonra sahneye çıkan Kayahan ise sahneye kızları Aslı Gönül ve Beste Açar, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve eşi İpek Açar ile birlikte geldi. Sahne’de Kayahan ve İpek Açar çifti ilk olarak ‘Seninle her şeye varım ben’ isimli besteyi seslendirdi. Sonrasında ‘Ben Anadolu çocuğuyum’ adlı şiiri seslendiren Kayahan, sevenlerinden büyük alkış aldı. Kayahan’ın konser sonrası sevenlerinden helallik istemesi eşini ve sevenlerini duygulandırdı. Gecenin beklenen sürprizi ise Kayahan ve Nilüfer’in birlikte sahne almasıydı. Telif hakları nedeniyle yaklaşık 14 yıldır küs kalan dostlar, yıllar sonra ilk kez birlikte sevenlerinin karşısına çıktı. İkili, ‘Gözlerinin Hapsindeyim’ şarkısını seslendirdi. Kayahan’ın zaman zaman “Barıştık ama her an küsebiliriz” diye espri yapması herkesi eğlendirdi.

İlginizi Çekebilir

Kalp atışını hissettiren yüzük

Yok Artık! Sevdiğinizin Kalp Atışını Hissettiren Yüzük

Nerede olursanız olun sevdiğinizin kalp atışını hissettiren yüzük HBRing, aşkını “Seni seviyorum” demekten daha yoğun ...

Marilyn-Monroe

Kadınlar Hakkında Ünlüler Tarafından Söylenen 25 Cümle

1. “Kadınlar ile ilgili yapılabilecek üç şey vardır. Onu sevebilir, onun için acı çekebilir ya da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>